2nd Generation Wu, czyli potomkowie Wu-Tang Clanu

2nd Generation Wu

Wu-Tang Clan to legendarny skład utworzony w Nowym Jorku, w 1992r. Uważani są za jedną z najbardziej wpływowych grup hip-hopowych wszech czasów ze Wschodniego Wybrzeża, zresztą myślę, że nie trzeba ich nikomu przedstawiać.

Dla wszystkich fanów tej ekipy, sądzę, że będzie dobrą wiadomością fakt, że czterech synów Wu-Tangu połączyło siły tworząc grupe 2nd Generation Wu.

Mowa dokładnie o:

  • PXWER (syn Method Mana),
  • SUN GOD (syn Ghostface’a),
  • Y.D.B – Yound Dirty Bastard (syn Ol‘ Dirty Bastard)
  • iNTeLL (syn U-Goda)

Czy ojcowie przekazali talent do rapu w genach możecie ocenić sami sprawdzając ich pierwszy singiel zatytułowany „7.O.D.”.

Grupa chce zaznaczyć jedną rzecz, otóż, że nie są zespołem coverowym swoich ojców. Członkowie „2giej Generacji” chcą uhonorować dziedzictwo Wu-Tangu follow-upami, które składają hołd największym hitom grupy. Twierdzą jednak, że są bardziej zainteresowani wydeptaniem własnych ścieżek i choć Wu-Tang jest wieczny, to zaznaczają, że mają własny, unikalny styl i są gotowi się nim podzielić.

A Wy co myślicie? To dobry pomysł, że synowie Wu-Tangu zaczeli razem tworzyć rap? Ja osobiście nie mogę się doczekać nowych rzeczy spod ich szyldu. Po pierwszym singlu myślę, że warto czekać.

Newsletter FLAVAH

Jeśli chcesz, aby wpisy o hip-hopie i nie tylko pojawiały się częściej, zapisz się do newslettera(nie zaspamuje Twojej skrzynki) lub polub social media FLAVAH (FB najbardziej aktywny)! To zawsze dodaje motywacji ;))

Please wait...

Dzięki za zapisanie się!