Czym jest FLAVAH?

Czym jest FLAVAH?

FLAVAH to w głównej mierze zajawka. Chęć stworzenia czegoś większego, to poniekąd próba wskrzeszenia hype’u na hip-hop i mam na myśli tutaj w szczególności jego 4-elementową strukturę – Bboying, Mcing, Graffiti, Djing. Piątym elementem jest wiedza – stąd zresztą pomysł na ten blog. Więcej o elementach Hip-Hopu w tym artykule.

Jest to miejsce, w którym będę dzielił się z Wami moją wiedzą, przemyśleniami oraz przeróżnymi informacjami i artykułami nt. Hip-hopu i wszystkim co z nim związane. Starsi wyjadacze z pewnością znajdą tutaj coś dla siebie, a młodsi, którzy być może nie mieli okazji nigdy dowiedzieć się czym jest hip-hop (poza muble rapem) będą mogli z pewnością uzupełniać braki. Niech to będzie swego rodzaju „internetowy jam”;)

Zdaję sobie sprawę, że nie wiem wszystkiego i nie jestem nieomylny, a mój styl pisania wymaga jeszcze sporo pracy, to mam zamiar włożyć w to 100% siebie i aktualizować swoją wiedze, byście mogli jak najwięcej na tym skorzystać.

Mam nadzieję, że wspólnymi siłami uda nam się tu zbudować społeczność hip-hopowych głów, a co za tym idzie umożliwi to nam wszystkim współprace z osobami, czy grupami w całej Polsce, którym wciąż zależy, aby hip-hop w Polsce, jak i na świecie miał się dobrze.

FLAVAH to również Wy! Jeśli chcesz napisać dla nas artykuł abym go później opublikowali na blogu, podzielić się jakąś informacją, lub być może fotkami z bombingu, hip-hopowej imprezy, czy cokolwiek co przyjdzie do głowy, a zahacza o temat, to skontaktuj się poprzez formularz kontaktowy, lub fejsbukowego fanpejdżą.

Nie mógłbym nie wspomnieć o tym, że FLAVAH to marka street-wear z ubraniami dedykowanymi jak nietrudno się już domyślić hip-hopowcom. Więcej info o tym na stronie sklepu, jeśli chcesz odwiedzić sklep FLAVAH kliknij tutaj. Dla czytelników będę organizowane różnego rodzaju konkursy jak i darmowe rabaty na ten sztos jakim są ciuszki ww. brandu.

Tyle słowami wstępu. Liczę, że w przyszłości uda się to wszystko fajnie rozkręcić.

Pozdro mordki!

Zapisz

Żródło zdjęcia:

  • Flavah: jspielman.photoshelter.com