FLAVAH 4 HIP-HOP Heads – Hip-hopowa perspektywa na rzeczy.

4hhheads

Wjechał nowy blog nt. hip hopowych zajawek, które sprawiają, że ta kultura wciąż żyje. –  „Żyje?” No właśnie. Czy aby  na pewno pomimo ciągłego obiegu lat, a wraz z nim wciąż zmieniającym się światem? Czy możemy jeszcze mówić o czymś takim jak hip-hop? A może jest w kwiecie wieku i nie ma szans, by mówić, że jest to martwe zjawisko? Na te jak i wiele innych pytań postaram się znaleźć odpowiedź – mam nadzieję – wraz z WAMI na tym o to blogu.

Znajdziesz tutaj mnóstwo hip hopowego szajsu,  które wierze, że przypadnie Ci do gustu. Od ciekawych artykułów dotyczących cztero elementowej kultury, nowinek ze świata i kraju, po rap z podziemia czy wiele innych luźnych zajawek, o których nawet jeszcze nie mam pojęcia, że tu się znajdą, a to wszystko po to byś mógł odkryć czym jest FLAVAH.

Niedługo pojawią się pierwsze wpisy, jeśli chcesz być na bieżąco informowany o aktualnościach koniecznie zapisz się do newslettera. Wpisz swoją ksywe lub imię wraz z adresem e-mail, a następnie potwierdź subskrypcje na swojej skrzynce odbiorczej i miej pewność, że nic Cię nie ominie!

[email-subscribers namefield=”YES” desc=”” group=”Public”]